Doprajte si Flextor – kvalitnú výživu pre vaše kĺby a segmenty chrbtice

Flextor je unikátnym kĺbovým prípravkom pre komplexnú starostlivosť o kĺby, chrupavky a segmenty chrbtice.

Tento komplexný výživový doplnok pozostáva z kombinácie 7 aktívnych látok.

Flextor obsahuje vysoké množstvo výživných látok ako sú: glukozamín, chondroitín, MSM (síra), bromelaín, kolagén a extrakt z Boswellie.

Vďaka tejto kombinácii dochádza k výraznejšej podpore pohyblivosti a zdravia kĺbov a segmentov chrbtice (pozn. segment chrbtice tvoria stavce a medzi nimi medzistavcová platnička).

Flextor je navyše obohatený o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre správnu funkciu kostí a chrupaviek.

Podrobnejší popis obsahu Flextora

CHONDROITÍN

Chondroitín sulfát je telu vlastná látka patriaca medzi glykosaminoglykány. Glykosaminoglykány sa viažu na proteoglykány, ktoré sú dôležitou stavebnou súčasťou medzibunkovej hmoty chrupaviek.

Chondroitín je jednou z najčastejšie užívaných látok v doplnkoch stravy. Najčastejšie sa získava z hovädzích alebo bravčových chrupaviek.

GLUKOZAMÍN

Glukozamín sulfát je podobne ako chondroitín sulfát telu vlastná látka patriaca medzi glykosaminoglykány. Glukozamín sulfát sa získava zo schránok morských kôrovcov.

Glukozamín sa pre zvýšenie účinku na zdravie kĺbov najčastejšie kombinuje s chondroitínom.

BOSWELLIA (Boswellia serrata)

Boswellia serrata je bylina, ktorá sa pre svoje priaznivé pôsobenie tradične užíva v Číne a Indii už po tisícročia. Extrakt z Boswellie obsahuje vysokú koncentráciu aktívnych látok zvaných boswellické kyseliny.

Boswellia prispieva k udržaniu zdravia kĺbov, podporuje pohyblivosť a produkciu kolagénu.

KOLAGÉN

Flextor obsahuje kolagénový hydrolyzát. Ide o enzymaticky štiepený kolagén typu I a III, čo zaisťuje jeho optimálnu vstrebateľnosť. Navyše obsahuje aj natívny kolagén typu II.

MSM – metylsulfonylmetán

MSM – metylsulfonylmetán je organická forma síry. Vo Flextore sa nachádza vysokokvalitná čistá forma MSM – 99,9 % čistoty.

BROMELAÍN

Bromelaín je rastlinný enzým získavaný zo stonky ananásu. Je známy už od roku 1957 a tradične sa užíva v prírodných prípravkoch.

VITAMÍN C

Kyselina askorbová je dôležitá pre normálnu biosyntézu kolagénu v tele. Prispieva k normálnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a kĺbových chrupaviek.

Je to silný antioxidant. Vďaka svojej schopnosti pohlcovať voľné radikály prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.

Ako hodnotili Flextor jeho užívatelia

Užívám Flextor 1xdenně, jelikož mám artrózu a osteoporózu užívala jsem společné také kolafit kostičky. Jsem naprosto bez bolesti. Jsem velice spokojená i s cenou. Doporučuji. Jiřina

Výborný, užívala jsem cca 3 měsíce po dvou tabletách denně. Zkraje jsem nepociťovala žádné změny k lepšímu, ale po dvou měsících došlo k překvapivému zvratu a po třech měsících jsem už Flextor mohla úplně vysadit a pro jistotu jsem ho začala brát až po roce, i když jsem byla úplne bez obtíží. Mohu jenom doporučit kyčel už nebolí! Květa L.

Flextor jsem užívala 2měsíce. Můj zdravotní stav kyčelního kloubu se výrazně zlepšil. Druhý problém mám po menším úrazu s páteří v křížové oblasti, kde mě vystřeluje bolest do kyčle a kolena. Po předepsané rehabilitaci (parafín, reflexní masáže a rehabilitační cvičení) ve spojení s přípravkem Flextor – ideální kombinace. Objednávám si druhé balení Flextoru a potom si dám 2měsíční pauzu. Pro lidi který mají stejný problém bolesti hlavně v klidu doporučuji Flextor.. Za přípravek moc děkuji. Zdeňka

Ako používať Flextor, aby ste dosiahli čo najvyššiu účinnosť

  • užívajte najlepšie s jedlom alebo po jedle
  • dostatočne zapite čistou vodou
  • 30 minút po užití tabletky odporúčam cca 1 hodinu chôdze alebo inej a fyzickej aktivity (pohyb zvyšuje vstrebateľnosť živín do kĺbov a chrbtice)
  • keďže je to výživový doplnok nenahrádza to pestrú stravu
  • odporúčaná dávka 2 tablety denne
  • odporúčam užívať dlhodobo ideálne 2 až 3 mesiace potom 6 mesiacov pauza a následne zase 2 až 3 mesiace užívať

Ak Vás oslovil tento článok o Flextore, tak ho môžete aktuálne získať s 30%nou zľavou. Stačí kliknúť na dolný odkaz v červenom rámčeku 🙂

Komentáre