Obľúbená pomôcka proti bolesti chrbtice

Prelomová pomôcka Iplikátor DOKÁZATEĽNE pomohla viac ako 100 miliónom ľuďom po celom svete (a stále pomáha) zmierniť bolesť chrbta......sedacieho nervu.....a bolesti pri vysunutých platničkách už v priebehu niekoľkých dní!

iplikator-rezne-platno

Bez odbornej pomoci, bez liekov a bez fyzickej námahy! Namiesto toho stačí len niekoľko minútové ležanie denne a úľava s dostaví. 

ihlickova-aplikacia-proti-bolesti-chrbta-zena

Milí priatelia!                                                                                                              

Aký by to bol nádherný pocit, keby ste mohli....                                          

 • konečne prespať celú noc bez zobúdzania sa s bolesťou v chrbte
 • znova vykonávať bežné denné činnosti v plnej kvalite
 • obúvať topánky, pracovať a predkláňať sa  bez zvíjania sa od bolesti
 • alebo plnohodnotne venovať sa svojim ratolestiam?

 

Aké by to bolo skvelé keby ste mohli opäť zažívať ten pocit bez bolesti? Však?

Myslíte si, že to tak rýchlo nefunguje?

Áno máte pravdu. Liečba bolesti chrbta je dlhodobejší proces.

Ale je tu pre Vás chytré a jednoduché riešenie, ktoré Vám pomôže tento proces liečby prekonať s minimálnou bolesťou alebo dokonca i bez bolesti.

Teraz máte jedinečnú možnosť eliminovať bolesť ba dokonca postupne získať trvalú úľavu od bolesti chrbta!

O aký zázrak to vlastne ide?

Ide o pomôcku priam LEGENDOU medzi zdravotnými pomôckami, ktorá sa volá Iplikátor.

Iplikátor patrí medzi najžiadanejšie pomôcky nie len na Slovenskom a Českom ale aj na svetovom trhu viac ako 35 rokov. 

Obrovský dopyt po Iplikátore je hlavne vďaka jeho jedinečným účinkom pri liečbe bolesti chrbta založenom na princípe akupresúry.

Najlepšie na tejto geniálnej pomôcke je, že...

...nemusíte míňať stovky Eur mesačne na nákup iných prípravkov proti bolesti,

...nepotrebujete žiadnu odbornú pomoc pri jej používaní,

...stačí len jedna investícia a pomôcka Vám vydrží na celý život,

...stačí ak si kúpite jednu pomôcku a môže ju používať celá rodina,

...použijete len jednu pomôcku na viac príčin bolesti (ischias, vysunutá platnička, SI skĺbenie...)

...ušetríte svoj čas,keďže denne používanie Vám nezaberie viac ako 30 minút,

...môžete ju používať kdekoľvek doma, v práci, v aute ale i na potulkách po svete,

...ak nemáte chuť a silu upokojiť bolesť cvičením, tak siahnete po podložke a je Vám fajn 🙂

PÁČIA SA VÁM TIETO VÝHODY?

Vďaka Iplikátoru znovu zažijete okamžitý pocit úľavy od bolesti chrbta   a to bez väčšej námahy alebo zbytočných dodatočných nákladov.

iplikator-rezne-platno

Prečítajte si príbeh pani Anny i príbehy ostatných priateľov pomôcky Iplikátor o tom ako im pomohol  pri utíšení akútnej i chronickej bolesti chrbta

Najskôr som poďakovaniam za ježkov neverila, ale sama som sa na vlastnej koži presvedčila o ich pravdivosti. Od jesene ho používam a nepotrebujem lieky od bolesti, bez ktorých som sa dovtedy nezaobišla. Skutočne ďakujem

Anna L., Domaniža

Chcem Vam podakovať za tento výrobok, ktorý mi velmi pomohol ulaviť od bolesti v krčnej chrbtici a blokádach nervových koreňov, je to jediná vec ktorá mi skutočne pomohla, pričom som vybral kopu liekov a obstrekov, môžem to každemu odporučiť.

Milan J.Kozarovce

e začátku jsem Vám nevěřil, protože mnoho firem dnes inzeruje svoje výrobky a lidé jsou často jen ošizeni těmito zmetky. Ale Vám se musím co nejsrdečněji omluvit… Váš výrobek je opravdu zázračný a v provedení perfektní. Od bolesti nohou, páteře a větší části těla mně nepomohli lékaři ani různé léky. Proto jsem chtěl vyzkoušet Váš Iplikátor jako poslední možnost. Začal jsem používat Váš Iplikátor podle přiloženého návodu a neuvěřitelný úspěch se dostavil. Ze začátku se bolesti zmírnily, dnes bolesti zcela vymizely. Je mi přímo fajn. Menší kobereček jsem věnoval mé mamce, která měla velké bolesti v noze, na koberečku moje mamka plakala též, ale radostí, protože veškerá bolest a nespavost byly pryč. Proto bych Vám chtěl touto cestou moc a moc poděkovat nejen za mne, ale hlavně za moji 72 let starou mamku.

Václav L.Štet

Nevěřila jsem už ničemu, nic mi na moje kolena nepomáhalo, injekce, ozařování, prášky, masti, kdo mi co poradil, to jsem dělala, ale kolena zůstala nepohyblivá, každý krok do schodů jsem skoro obrečela… podle Vašeho návodu jsem se zachovala, a když po 1 hodině jsem jedno koleno uvolnila a zjistila, že je mohu ohnout až skoro k nosu, okamžitě jsem zabalila druhé a nyní chodím po pokoji jako gazela, zdvihám kolena a jsem neskonale šťastná, že jsem ze zoufalství k Vám napsala. Nevěřila jsem Vašim uveřejněným dopisům, kde Vám tolik lidí děkovalo. … tisíckrát vám děkuji, to jsem si opravdu nemyslela, že se těch bolestí tak brzy zbavím. Ješti jednou tisíceré díky.

Helena B., Olomouc

Čo je na Iplikátore jedinečné v porovnaní s ostatnými pomôckami na trhu

 • jednoduché používanie

 • je univerzálny - možno použiť na chrbát, kolená, ramená a ostatné časti tela

 • okamžitý efekt

 • je certifikovaný CE certifikátom

 • plastové dotykové body sú vyrábané z netoxického materiálu

 • výrobky sú schválené Ministerstvom zdravotníctva SR a ČR platné v EU, taktiež Ústavom kontroly liečiv, kód výrobku A 65658 a A 56657

 • nemá vedľajšie účinky a nie je to analgetikum

Ale naozaj potrebujem  Iplikátor?

Ak trpíte:

 • na bolesť v krčnej chrbtici
 • na bolesť v krížoch a driekovej chrbtici
 • na vysunuté platničky
 • ischias
 • na bolesť sedacieho svalu
 • na svalovú únavu
 • na chronickú bolesť chrbta
 • na stuhnutosť svalstva

....potom odpoveď je ÁNO!

Pri uvedených problémoch Vaše telo priam kričí po pomoci.

Vaše telo trpí bolesťami a je načase mu trošku pomôcť, aby si oddýchlo a upokojilo. Vytvoria sa tak lepšie podmienky pre znovuuzdravenie Vášho chrbta v kombinácii s pohybovými terapiami.

Dobrou správou je, že práve vďaka Iplikátoru môžete získať skvelu podporu pri uzdravovaní Vášho chrbta ale aj celého pohybového aparátu

Svetovo uznávaný slovenský odborník na akupunktúru MUDr. Solár povedal o Iplikátore

Ihneď po použití je pozorovateľné zlepšenie stavu pacienta. Jednorázové i opakované použitie je efektívne – preto odporúčam každodenné používanie podložky ako pri akútnych stavoch, tak aj ako prevenciu.

MUDr. Gustáv Solár
Klinika akupunktúry Bratislava

Stačí ak si na Iplikátor ľahnete a on vďaka jemným akupresúrnym ihličkám spustí terapeutický proces.

Terapeutický účinok Iplikátora začína priložením tisícky maličkých ostrých hrotov na určenú časť tela (napríklad na chrbát) bez poškodenia pokožky.

Pôsobením veľkého množstva malých umelohmotných hrotíkov dochádza k podráždeniu lokálnych nervových receptorov a k rozšíreniu povrchových ciev, čo vedie k prekrveniu kože a k odstráneniu bolesti.

Plastové hroty majú  výšku 5 mm a priemer základu hrotu je 1 mm. Ako vyzerajú uvedené hroty vidíte na dolnom obrázku.

Účinky Iplikátora potvrdené klinickými skúškami

Pozitívne účinky Iplikátora na redukciu bolesti chrbta potvrdzujú aj klinické skúšky vykonané v Rusku, v Nemecku a na Slovesnku:

Z protokolu klinických skúšok ihlového aplikátora, ktoré sa uskutočnili v inštitúte chirurgie A. V. Višnevského Akadémie lekárskych vied ZSSR:

U väčšiny pacientov chorých na osteochondrózu (degeneratívne zmeny chrbtice) so sekundárnym bolestivým a koreňovým syndrómom došlo po aplikácii Iplikátorom k značnému zníženiu prejavu syndrómu.

Zo záverov Ústredného výskumného ústavu traumatológie a ortopédie N. N. Priorova:

Pri používaní Iplikátora došlo u značnej časti pacientov k zníženiu alebo vylúčeniu syndrómu bolesti, znížilo sa chorobné napätie svalov po zlomeninách kostí, dosiahla väčšia pohyblivosť  v kĺboch“, „… boli dosiahnuté kladné subjektívne a objektívne údaje, ktoré umožňujú odporučiť tento spôsob v kombinácii s liečebnou gymnastikou pri degeneratívnych zmenách rôznych častí chrbtice, deformujúcich artrózach veľkých kĺbov končatín so zníženou pohyblivosťou a bolestivosťou, mikrotraumách šliach a svalov, stavoch po odstránení meniskov kolenných kĺbov, stavoch po artrotómii a artrolýze kĺbov s odstránením kontraktúr“.

Zo záverov kliniky akupunktúry v Bratislave

Iplikátor bol použitý celkom u 40 pacientov, ktorí netvorili homogénny súbor, vo väčšine prípadov opakovane. Pacienti znášali aplikáciu vcelku dobre, tlak na pokožku bolo ale treba individuálne modifikovať, čo je z klinického hľadiska výhodné.

Ani v jednom prípade nedošlo k zhoršeniu stavu pacienta, či k prejavom intolerancie Iplikátora.

Pacienti vždy udávali výrazné subjektívne pocity. Bezprostredne po aplikácii sme vždy zaznamenali zlepšenie stavu rôzneho stupňa , ojedinele stačila aj jedna aplikácia.

Väčšinou sme ale aplikovali Iplikátor opakovane v intervale 24 hodín aj niekoľko dní. Pri hodnotení výsledkov nie sú pre krátkosť času zatiaľ k dispozícii výsledky dlhodobého sledovania, napriek tomu sa jednorazová či opakovaná aplikácia Iplikátora ukázala efektívna.

V tomto zmysle jednoznačne odporúčam jeho rozšírenie a zavedenie do bežnej praxe, kde ho možno využiť aj v prevencii. Na základe doterajších výsledkov je predpoklad, že tento Iplikátor nájde u nás široké uplatnenie.“

MUDr. Gustáv Solárm, Klinika akupunktúry Bratislava

Záver výskumu účinku Iplikátora (pod názvom AKUMAT) vykonaný v nemocnici Linderbruna na oddelení neurológie a klinickej fyziológie. prof. MUDr. Bernda Hofferbertha.

Ošetrených bolo dovedna 22 pacientov (9 mužov, 13 žien). Vek ošetrených pacientov bol medzi 21 a 87 rokov (priemer 45 rokov). Ošetrenie bolo realizované v časovom rozpätí od 3 do maximálne 27 dní (priemerne 10,3 dňa). Denné trvanie ošetrenia bolo medzi 5 a 60 minútami (priemerne 22 minút denne).

Indikácia ošetrenia bola v 9 prípadoch lumbago (úsad) s paravertebrálnymi myogelózami (stvrdnutiami svalu). V 6 prípadoch bol ošetrený bolestivý syndróm rameno-ruka. V 6 prípadoch bola ihličková podložka Akumat použitá na nešpecifickú stimuláciu pri neurogénne podmienených poruchách senzibility. Pri jednom pacientovi nasledovalo ošetrenie na základe neglektického syndrómu spôsobeného mozgovou porážkou.

Komplikácie pri ošetrení sa nevyskytli ani pri jednom pacientovi. Traja pacienti ukončili ošetrenie predčasne, keď na ihličkovej podložke pocítili zosilnenie bolesti. Ostatní pacienti tolerovali ošetrenie bez problémov.

Úspešnosť terapie bola posúdená zo strany ošetrujúcich fyzioterapeutov ako aj zo strany pacientov pomocou stupnice od 1 do 6 (1 = veľmi dobre, 6 = bez efektu). Do hodnotenia vstúpili parametre bolesti, zmiernenie myogelózy (stvrdnutie svalu) a zlepšenie pohyblivosti.

Úspešnosť ošetrenia zo strany ošetrujúcich fyzioterapeutov bola v priemere ohodnotená známkou 2,77. Pacienti ohodnotili úspešnosť ošetrenia priemernou známkou 2,63. Detailný rozpis výsledkov ošetrenia sa nachádza v tabuľke v prílohe.

Coppenbrügge 30.6.1998

Prof. Dr. Med. B. Hofferberth, primár neurologického oddelenia a klinickej neurofyziológie