Upokojte Vašu bolesť chrbta vďaka overenému terapeutickému postupu v knihe "Masáže na Vašu bolesť" od českého fyzioterapeuta MUDr. Kamila Ramíka

masaz-tenisovou-loptickou-proti-bolesti-chrbta

Prečo odporúčam túto knihu?

Každá bolesť chrbta (pohybového aparátu) sa prejavuje zvýšeným napätím vo svaloch, v ktorých sa vytvárajú tvrdé bolestivé uzlíky. Aj keď často prvotné prejavy bolesti ustupujú, ale vo svaloch uvedené zmeny pretrvávajú. 

Prítomnosť svalových uzlíkov (tzv. spúšťových bodov) sa veľmi často prejaví bolesťou na inom mieste (tzv. prenesená bolesť).

Napr. spúšťové body stehenného svalu sa môžu prejaviť ako bolesť kolena, spúšťové body v šiji sa môžu prejaviť bolesťou hlavy, spôsobiť točenie hlavy a závraty a dokonca aj pískanie v ušiach.

Terapia ošetrenia spúšťových bodov je známa už mnoho rokov. Bohužiaľ je veľmi málo využívaná v terapeutickej praxi. Preto dochádza k zbytočnému užívaniu liekov, obstrekov a vykonaniu operácií, čo sa môže častokrát predísť ošetrením spúšťových bodov.

Toto sú hlavné dôvody prečo Vám odporúčam túto knihu, vďaka ktorej sa rýchlo naučíte jednoduchú techniku odstránenia spúšťových bodov.

 Sami si môžete uľaviť od bolesti kĺbov, svalov, šliach, väzov a fascií nie len v chrbte, ale aj  ramenách, rukách, nohách , bedrách, kolenách a chodidlách ešte skôr ako navštívite lekára. 🙂

 

Výzva - choďte do akcie!

Kniha "Masáže na Vašu bolesť" za ľudovú cenu 6,35 Eur je pre Vás jedinečnou príležitosťou ako sa podľa rád experta na pohybový aparát čo najefektívnejšie zbaviť bolestí chrbtice. 
 
Tento postup už úspešne vyskúšalo niekoľko tisíc pacientov a určite bude fungovať aj vo Vašom prípade.
 
Ak teraz cítite, že TO je ONO, že sa chcete zbaviť nepríjemných bolestí chrbtice, ktoré Vás trápia dňom i nocou, kúpte si knihu hneď teraz!
 
Odkladanie riešenia Vašich bolestí na neskôr Vám môže spôsobiť ešte väčšie problémy. Čím skôr s nimi začnete bojovať, tým skôr si začnete vychutnávať život bez bolesti. Takže buďte v tom úspešní a choďte do akcie.