Biofreez gel mimoriadne účinný proti bolesti seknutých svalov krku, medzi lopatkami, v krížoch, a proti bolesti spôsobenej artritídou a artrózou.

biofreez-gel-na-bolest-chrbtice

V čom spočíva tajomstvo účinku Biofreez?

Biofreeze gel utlmuje bolesť na rovnakom princípe ako prikladanie ľadu na boľavé miesto, avšak s dvojnásobne vyšším účinkom.

Nanesením Biofreez gélu na postihnuté miesto dochádza k redukcii prietoku krvi v ošetrenej oblasti, čím sa docieli výrazne utlmenie bolesti.

Výhody Biofreez gelu oproti ľadovaniu  sú v tom, že pri nanesení gelu nedochádza k stuhnutiu, podráždeniu až k znecitliveniu pokožky. Nie je potrebné, aby bol pacient nehybný.

Rovnako doba účinku Biofreez  pre udržanie bezbolestného stavu oporti ľadovaniu je cca 20 krát dlhšia (ľadovanie je po cca 10 min potrebné meniť a Biofreez gel stačí raz namazať a jeho účinky trvajú do 3-och hodín

Biofreeze gel sa jednoducho namaže do postihnutého miesta a potom za krátku dobu prenikne do epicentra bolesti.

Biofreeze pomáha ľuďom lepšie zvládnuť akútne bolesti  počas elektroliečby, liečebnej telovýchovy, pri artritítde a artróze alebo chronické bolesti pohybového aparátu v bežnom živote. 

Biofreez neobsahuje žiadne analgetiká.

 

Prečo používať práve Biofreez gel?

  • uľaví od bolesti spôsobenej seknutím v šiji, medzi lopatkami a v krížoch
  • zredukuje bolesť spôsobenú artrózou alebo artritídou
  • utlmí bolesť achilovky, kolien, tenisového lakťa a vyvrtnutých členkov
  • upokojí natiahnuté a natrhnuté svaly a väzy
  • je účinný i na diabetickú neuropatiu.

Referencie

biofreez-gel-recenziz

Zdroj Heureka.sk

Čo získate, ak si teraz objednáte Biofreez gel?

Prírodný prípravok Biofreez gel je pre Vás jedinečnou príležitosťou ako si jednoducho, rýchlo a čo najefektívnejšie uľavíte od bolesti chrbtice, svalov, šliach, pri artritíde a artróze. 
 
Ak teraz cítite, že TO je ONO, že si chcete naozaj uľaviť od nepríjemných bolestí, ktoré Vás trápia dňom i nocou, vyskúšajte si jedinečné účinky prípravku bez váhania hneď TERAZ!
 
Odkladanie riešenia Vašich bolestí na neskôr Vám môže spôsobiť ešte väčšie problémy. Čím skôr s nimi začnete bojovať, tým skôr si začnete vychutnávať život bez bolesti. Takže buďte v tom úspešní a choďte do akcie.
 
Jednoducho si Biofreez objednajte kliknutím na dolný červený rámček