Uľavte si od bolesti chrbta bez námahy

len vďaka ležaniu na autotrakčnom lehátku inSPORTline Inverso

Prečo je autotrakčné lehátko vhodným riešením pre Váš chrbát?

Dlhodobé jednostranné zaťažovanie tela v pokoji (napr. sedenie v aute, za PC, státie pri pokladni, katedre ...) alebo pri  pohybe (napr. práca pri páse, vo vinohrade)  je prirodzeným  javom súčasného života. 
 
Pri jednostrannom zaťažení tela najviac trpí  váš chrbát, kde sa nachádza veľké množstvo nervov. Príčinou bolesti chrbta sú svalová a kostrová nerovnováha alebo  blokády stavcových kĺbov.
 
Nepríjemná bolesť v chrbte útočí  hlavne do šije, medzi lopatky, do driekovej oblasti, do krížov a vystreľuje až do sedacieho svalu, stehna alebo do lýtka. 
 
Aby Váš chrbát prestal trpieť, prichádza na scénu doktor Autotrakčné Lehátko.
 
Do autotrakčného lehátka sa stačí uložiť a jeho rotujúca lavica Vás plynulo a bezpečne pretočí do pozície hlavou smerom k zemi - pozri video hore.
 
Už vodorovná poloha na autotrakčnom  lehátku má liečivé účinky. Pri zotrvaní v obrátenej polohe dochádza k odstraňovaniu svalovej a kostrovej nerovnováhy vo vašom tele. Výsledkom je výrazná úľava od bolesti chrbta.
 
Pri pravidelnom len niekoľko minútovom používaní autotrakčného lehátka sa upravia vzdialenosti medzi stavcami, čím dochádza k úľave od bolesti chrbtice. Autotrakčnú lavicu využívajú pri svojej práci maséri, tréneri i fyzioterapeuti, ktorí s ňou dosahujú skvelé výsledky.

Čo získate, ak teraz investujete do autotrakčného lehátka?

Vaša investícia do zdravia je to najlepšie a najdôležitejšie, čo môžete v živote pre seba urobiť. Vďaka tejto investícii získate:

  • výraznú úľavu od bolesti chrbta po celom pracovnom dni

  • 18% zľavu na nákup autotrakčného lehátka

  • návod ako cvičiť na autotrakčnom lehátku ZDARMA

  • pri produktoch v cene nad 15 eur doprava zdarma

  • 2 roky záruka

Čo povedali kupujúci

o autotrakčnom lehátku

Chcel som produkt, ktorý by pomohol mojej boľavej chrbtici a zatiaľ sa mi osvedčil. Používa sa mi veľmi jednoducho a spoľahlivo a hneď zo začiatku cítim okamžitú úľavu hlavne v oblasti krčnej chrbtice a tiež pri bolestiach hlavy spôsobených práve poškodením krčnej chrbtice. Z vlastných skúseností odporúčam. Zatiaľ som s tovarom maximálne spokojný. Nemám žiadne námietky

Jaroslav Boor

Obchod odporúčam. Autotrakčné lehátko je veľmi dobrá pomocka na cvičenie pre ľudí ktorí majú problémy s chrbticou - platničky, skolióza ale aj na iné problémy. Vrelo odporúčam tento výrobok, je to stabilné lehátko so silnou konštrukciou, pekný dizajn. Rýchle doručenie - hneď na druhý deň. Kvalitné obrázky výrobku a popis. Záruka na 5 rokov pri tovare nad 159,60 Eura Doprava zadarmo. Nesúlad poisu na web stránke s návodom na použite, čo sa týka nosnosti lehatka. Na web stránke je uvedené 150kg a v návode na použitie je 136 kg

festan

Ďalšie referencie nájdete na odkaze REFERENCIE

Uľavte si od bolesti chrbta bez námahy

len 5 minútovým ležaním

na  autotrakčnom lehátku