Obľúbená pomôcka akupresúrny Iplikátor DOKÁZATEĽNE pomohol viac ako 100 miliónom ľuďom po celom svete (a stále pomáha) zmierniť bolesť chrbta......sedacieho nervu.....a bolesti pri vysunutých platničkách už v priebehu niekoľkých dní!

oblubena-akupresurna-podlozka-proti-bolesti-chrbtice

Bez odbornej pomoci, bez liekov a bez fyzickej námahy! Namiesto toho stačí len niekoľko minútové ležanie denne a úľava s dostaví. 

iplikator-rezne-platno

Aké sú výhody použitia akupresúrnej podložky?

Jej výhodou je, že nemusíte vyvíjať žiadne úsilie, ak si chcete upokojiť bolesti chrbta. Jednoducho si na podložku ľahnete alebo priložíte na bolestivé miesto a bolesť sa o niekoľko minút stratí. 
 
Nepotrebujete pre jej použitie žiadneho asistenta, trénera alebo komplikovaný návod. Môžete ju použiť kdekoľvek doma, v práci i na cestách. Je ľahko prenosná, skladovateľná a trvácna.
 
 

Na akom princípe pracuje?

Terapeutický účinok Iplikátora začína priložením tisícky maličkých ostrých hrotov na určenú časť tela (napríklad na chrbát) bez poškodenia pokožky.

Pôsobením veľkého množstva malých umelohmotných hrotíkov dochádza k podráždeniu lokálnych nervových receptorov a k rozšíreniu povrchových ciev, čo vedie k prekrveniu kože a k odstráneniu bolesti.

Plastové hroty majú  výšku 5 mm a priemer základu hrotu je 1 mm. Ako vyzerajú uvedené hroty vidíte na dolnom obrázku.

Prečítajte si príbeh pani Anny i príbehy ostatných priateľov pomôcky Iplikátor o tom ako im pomohol  pri utíšení akútnej i chronickej bolesti chrbta

Najskôr som poďakovaniam za ježkov neverila, ale sama som sa na vlastnej koži presvedčila o ich pravdivosti. Od jesene ho používam a nepotrebujem lieky od bolesti, bez ktorých som sa dovtedy nezaobišla. Skutočne ďakujem

Anna L., Domaniža

Chcem Vam podakovať za tento výrobok, ktorý mi velmi pomohol ulaviť od bolesti v krčnej chrbtici a blokádach nervových koreňov, je to jediná vec ktorá mi skutočne pomohla, pričom som vybral kopu liekov a obstrekov, môžem to každemu odporučiť.

Milan J.Kozarovce

e začátku jsem Vám nevěřil, protože mnoho firem dnes inzeruje svoje výrobky a lidé jsou často jen ošizeni těmito zmetky. Ale Vám se musím co nejsrdečněji omluvit… Váš výrobek je opravdu zázračný a v provedení perfektní. Od bolesti nohou, páteře a větší části těla mně nepomohli lékaři ani různé léky. Proto jsem chtěl vyzkoušet Váš Iplikátor jako poslední možnost. Začal jsem používat Váš Iplikátor podle přiloženého návodu a neuvěřitelný úspěch se dostavil. Ze začátku se bolesti zmírnily, dnes bolesti zcela vymizely. Je mi přímo fajn. Menší kobereček jsem věnoval mé mamce, která měla velké bolesti v noze, na koberečku moje mamka plakala též, ale radostí, protože veškerá bolest a nespavost byly pryč. Proto bych Vám chtěl touto cestou moc a moc poděkovat nejen za mne, ale hlavně za moji 72 let starou mamku.

Václav L.Štet

Nevěřila jsem už ničemu, nic mi na moje kolena nepomáhalo, injekce, ozařování, prášky, masti, kdo mi co poradil, to jsem dělala, ale kolena zůstala nepohyblivá, každý krok do schodů jsem skoro obrečela… podle Vašeho návodu jsem se zachovala, a když po 1 hodině jsem jedno koleno uvolnila a zjistila, že je mohu ohnout až skoro k nosu, okamžitě jsem zabalila druhé a nyní chodím po pokoji jako gazela, zdvihám kolena a jsem neskonale šťastná, že jsem ze zoufalství k Vám napsala. Nevěřila jsem Vašim uveřejněným dopisům, kde Vám tolik lidí děkovalo. … tisíckrát vám děkuji, to jsem si opravdu nemyslela, že se těch bolestí tak brzy zbavím. Ješti jednou tisíceré díky.

Helena B., Olomouc

Čo je na podložke jedinečné v porovnaní s ostatnými pomôckami na trhu

 • jednoduché používanie

 • je univerzálna - možno použiť na chrbát, kolená, ramená a ostatné časti tela

 • okamžitý efekt

 • je certifikovaná CE certifikátom

 • plastové dotykové body sú vyrábané z netoxického materiálu

 • je schválená Ministerstvom zdravotníctva SR a ČR platné v EU, taktiež Ústavom kontroly liečiv, kód výrobku A 65658 a A 56657

 • nemá vedľajšie účinky a nie je to analgetikum

 • nespotrebujete žiadnu elektrickú energiu

 • nevyžaduje si žiadny následný servis a výmenu náhradných dielov

Pre koho je vhodná?

Pre Vás, ktorí trpíte na:

 • na bolesť v krčnej chrbtici
 • na bolesť v krížoch a driekovej chrbtici
 • na vysunuté platničky
 • ischias
 • na bolesť sedacieho svalu
 • na svalovú únavu
 • na chronickú bolesť chrbta
 • na stuhnutosť svalstva

Pre koho nie je vhodná?

Akupresúrna podložka sa nesmie používať v nasledujúcich prípadoch: 
 
- pri zhubných a nezhubných nádoroch 
- pri vonkajšom poškodení kože (kožné afekcie, bércové vredy, veľké materské znamienka, kožné névy a bradavice, tromboflebitíde ) 
- pri žilnej nedostatočnosti (varixy) 
 
V prípade väčšieho materského znamienka či bradavice je možné krúžok s pichliačmi v danom mieste na podložke odstrániť alebo zodpovedajúce miesto na koži prelepiť náplasťou. 
 
Upozornenie!!!!!!!
 
O vhodnosti masážnej podložky sa vždy poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom. 

Viac informácii na:

info@bolest-chrbtice.sk

mob: 0905 247 050